Her presenterer vi vinderne i de forskellige konkurrencer så snart vi har fået kontakt med dem.

Vindere i Pågens konkurrencer

Vindere af billetter til GRØN koncert:

UGE 18-26
Katja Høgh, Valby
Louis Evind-Poulsen, København
Jonas Nørgaard, Odense
Tobias Lunde, Silkeborg
Astrid Alken, Søborg
Josephine Egelykke, Århus
Kasper Ditlevsen, Esbjerg
Gunver Sommer, Rødovre
Helle Jepsen, Haderslev
Michelle Jørgensen, Gadbjerg
Rasmus Bech, Århus N
Catharina Andersen, Odense
Lisbeth Hattesen, Haderslev
Louise Grønborg, Ikast
Matilde Quist Holleufer, Menstrup
Kasper Madsen, Skive
Rikke Wolf, Fredericia
Louise Andersson Næstved
Saliou Roed, Veksø
Mie Læssøe, Herlev
Christian Christensen, Århus
Caroline Dragenberg, Randers
Torben Boje Jensen, Nørresundby
Anne Linde Sprackling, Langeskov
Max Jørgensen, København
Ronni Knudsen, Skive
Emma Hansen, Bårse
Jeppe Tøfting, Århus
Marianne Andersen, Karrebæksminde
Wilma Harrsen, Helsingør
Richard Larsen, Kongens Lyngby
Anna Myrup, Valby
Mette Kjærullf-Erichsen, København
Anne Sørensen, Ålborg
Henriette Drud, Rudkøbing
Kim Baltzer, Stenløse
Inge Johansen, Næstved
Lærke Rasmussen, København
Gitte Balshøj, Skive
Jonas Lillelund, Skive
Kasper Knudsen, Sønderborg
Nadja Dahl Abrahamsen, Søborg
Jessica Angel Kislov, Sundby

 

Vindere af billetter til Cirkus Summarum

Uge 17
Helle Kosack, Smørum
Karina Martinsen, Greve
Maria Pristed, Søborg
Mette Riis, Hovedgård
Dorthe Christensen, Holstebro

Uge 18
Kristian Bak, Farsø
Hanne Løwendahl, Hvidovre
Lise Mia Carlsen, Gudhjem
Liane Lykke Sørensen, Struer
Jeanette Bennett, Hvidovre

Uge 19
Charlotte Burow, Karup J
Jan Kirk-Thomsen, Skanderborg
Mia Juhl-Pedersen, Risskov
Anette Mølgaard Jensen, Ringsted
Helle Hundahl, Holstebro

Uge 20
Mette Marker Naghdiani Jensen, Hornbæk
Christina Willadsen, København
Sarah Søemod, Bagsværd
Sanne Deleuran, Blidstrup
David Helth, Rønde

Uge 21
Pernille Bøgh Jensen, Helsingør
Christina Toft Pedersen, Brørup
Isabel Lykke Jensen, Ishøj
Ole David Jensen, Søborg
Annette Hemdrup, Vejle

Uge 22  
Mette Neugebauer, Vanløse
Lea Sidenius, Odense
Laura Brink, Svendborg
Peter Christensen, Horsens
Knud Møller, Ribe

Uge 23
Ingunn Eliassen, Sabro
Peter Banke, Gedved
Jesper Faurholt, Århus
Marie Bahl Schrøder, Rødovre
Camilla Lund Andersen, Hillerød

Vindere i Legolands-konkurrencen

Uge 13:
Jesper Zederkof, Nørresundby
Liane Andersen, Kalvehave
Sabine Schøllhammer, Fredericia 
Mette Prien, København

Uge 15:
Nicolai Villum Jensen, Kokkedal
Charlotte Bjerrekær, Lystrup   
Mette Akselsen, Hinnerup
Laurits Vestergaard, Vodskov 

Uge 18:
Christina Hjorth, København
Anne-Grethe Pedersen, Vejby
Mette Wozny, Odense
Maja Abramsen, Odense


Vindere i konkurrencen om en Gifflar Snow Glider 

Uge 3
Marina Stæhr, Nærum
Gunnar Christensen, Hadsund
Palle Vejlin, Taastrup
Nikoline Trust, Horsens
Martin Hansen, Nykøbing Falster

Uge 4
Mark Larsen, Nexø
Simon Bisgaard, Skanderborg
Noel Palm, Græsted
Nilau Weinkauf, Kibæk
Michael Andersen, Fredericia

Uge 5
Tor Jensen, Kalundborg
Rasmus Tonboe, Bagsværd
Adam Juul Hansen, København
Gitte Anemark Barrett, Hadsten
Amanda Thygesen, Taastrup

Uge 6
Nis Frederichsen, Faxe Ladeplads
Emil Nielsen, Maribo
Peter Hyllested, Silkeborg
Heidi Blok, Skanderborg
Mathias Føhre, Nexø

Uge 7
Henrik Pilegaard Rasmussen, Gistrup
Mia Ejsted, Skælskør
Asta Vestergaard Nielsen, Lystrup
David Silberbrandt, København
Smilla Selin, København

Uge 8
Maja Pedersen, Odense
Stine Gaustad, Albertslund
Magnus de Fries, Dyssegård
Kristoffer Hansen, Kastrup
Lilia Ivanova, Værløse

Uge 9
Emilia Nygaard, Gandrup
Lise Behrendt, Ringsted
Lananh Vo, Ålborg
Smilla Bramsen, Skæring
Sonja Hjørringgaard, Saltum

Uge 10
Cecilie Formsgaard, Videbæk
Rasmus Rygaard, Valby
Katrine Folmann von Arenstorff, Stubbekøbing
Lise Larsen, Esbjerg


Vindere i Pågens konkurrence om årsforbrug af brød, brødrister og brødkurv med brød:

Uge 5
1. præmie: Jette Pedersen, Odense
2. præmie: Karina Kristensen, København
3. præmie: Tina Irene Povlsen, Sorø

Uge 8 
1. præmie: Heidi Lind Madsen, Hjallerup
2. præmie: Sarah Svendsen, Greve
3. præmie: Schack Esbjerg Børgesen, Århus


uge 11
1. præmie: Simon Hampe, Nørre Aslev
2. præmie: Josephine Skov Lausen, Århus
3. præmie: Helle Nielsen, Slagelse

 

Pågen anvender cookies for at forbedre og tilpasse dit besøg på vores websted. Læs mere om cookies.